Titles you rated
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0