Series
Ratings
83- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0