Series
Ratings
34
Fight For My WayRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0