Series
Ratings
35
Emergency CoupleRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0