Titles you rated
Crime SceneRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0