Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5