Series
Ratings
12
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0
Uncle SamshikRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 0.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0