Movies
Ratings
619
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.0