Series
Ratings
129
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0