Titles you rated
HeroesRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
MerlinRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0