Movies
Ratings
122
TranscendenceRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0