Movies
Ratings
614
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5