Series
Ratings
42
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0