Series
Ratings
55
The Art of SarahRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Busted! Season 3Rated ★ 3.0
Busted! Season 2Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 4.0
GivenRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5- Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5