Movies
Ratings
933
BugoniaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
A Tiger in WinterRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 0.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5