Series
Ratings
43
WATCHERRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 3.5
Mad DoctorRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0
Ice WorldRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.5- Gunjo RyoikiRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Beach BoysRated ★ 5.0
Strawberry Night SPRated ★ 3.0
A Poem A DayRated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5