Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0