Series
Ratings
94
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0- Black ButlerRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 3.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Sasaki and PeepsRated ★ 1.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Dark TouristRated ★ 3.5