Series
Ratings
14- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0