Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0