Series
Ratings
38
The DinosaursRated ★ 5.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 2.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.5- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0