Titles you rated
- &AUDITION -The Howling-Rated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5