Movies
Ratings
1215
Child's PlayRated ★ 5.0
BorderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 4.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 4.5