Movies
Ratings
712
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5