Movies
Ratings
110
MovingRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
The Wrong ParisRated ★ 2.0
The HeatRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 3.5
Twenty SomethingRated ★ 3.0
22 vs. EarthRated ★ 2.5
Day & NightRated ★ 3.5
The Blue UmbrellaRated ★ 2.5