Series
Ratings
116
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The Time of FeverRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5