Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5