Movies
Ratings
380
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
The NunRated ★ 4.0