Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5