Movies
Ratings
33
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0