Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.0