Movies
Ratings
528
Project Hail MaryRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 1.5
WickedRated ★ 5.0
MigrationRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
NimonaRated ★ 4.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0