Movies
Ratings
431
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5