Movies
Ratings
50
PunchRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5- River of No ReturnRated ★ 2.0
UlyssesRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 2.5
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.5
Cries and WhispersRated ★ 1.5
Fists of LegendRated ★ 4.0