Series
Ratings
281
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 3.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Bad Sisters Season 2Rated ★ 5.0
Bad Sisters Season 1Rated ★ 5.0
Schmigadoon! Season 2Rated ★ 4.5
Schmigadoon! Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0