Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0