Series
Ratings
84
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5