Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5