Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5