Series
Ratings
273
Secret GardenRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Our GenerationRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5