Movies
Ratings
229
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0- The Goose Goes SouthRated ★ 1.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5