Movies
Ratings
155
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Good LieRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
The WaveRated ★ 4.5