Series
Ratings
13
Lovers in ParisRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
The UnitRated ★ 1.5
The UnitRated ★ 1.0- The Fugitive LawyerRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.5
Big ManRated ★ 1.5
LifeRated ★ 1.5
If Tomorrow ComesRated ★ 1.5
The UnitRated ★ 2.0- 黄金の豚 -会計検査庁 特別調査課-Rated ★ 2.0
- Palace of DreamsRated ★ 3.5