Series
Ratings
14
SKY CastleRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0