Series
Ratings
60
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5
SignRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0