Movies
Ratings
19
The Book ThiefRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0