Titles you rated
HamnetRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5