Series
Ratings
208
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5