Series
Ratings
32- 데스노트Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Medalist Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
MedalistRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
MouseRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 1.0
I Live AloneRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0