Series
Ratings
21
Firefly Lane Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0